EMEL BİLENOĞLU; KILIÇDAROĞLUNA EYÜPSPORUN FORMASINI HEDİYE ETTİ 2019 Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu ve beraberindeki heyetle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nu ziyaret etti. Ziyaretin amacı; Emel Bilenoğlu; “ Ziyaretimizin amacı, Gurup toplantısına katılım sağlayarak sayın genel başkanımız Kılıçdaroğlu’na Eyüpsultan genelinde olumsuzlukları aktarıp çalışmalar hakkında da bilgi verdik. Grup toplantısı sonrasında genel başkanımız Sn; Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettik. İlçemizdeki doğa katliamı ile ilgili bilgi verdik. Ayrıca Eyüpsporumuzun formasını hediye ettik.