EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, 25 öğrenciye bir süre önce verdiği bisiklet sözünü yerine getirdi.

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, 25 öğrenciye bir süre önce verdiği bisiklet sözünü yerine getirdi.

Bisikletlerin hediye edilmesi ile ilgili Asım’ın Nesli İmam Hatip Ortaokulu’nda bir program düzenlendi. Programa Başkan Remzi Aydın ile birlikte AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Süleyman Aykaç da katıldı.

İmamhatipli bir öğrencinin gerçekleştirdiği Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşma yapan Eyüp Belediye Başkanı Aydın, öncelikle çocukların bisiklet kullanırken trafiğe dikkat etmesi gerekliliğini vurguladı.

Yıl içerisinde sürekli öğrencilerle birlikte olduklarını ifade eden Başkan Aydın konuşmasını şöyle sürdürdü; “Gençlerimizle öğrencilerimizle sürekli beraberiz. Onlar bizim yarınımız onlara güveniyoruz. Yarının okul yöneticileri, anneleri babaları olacaklar. Dolayısı ile onların çok sağlıklı ve kaliteli bir şekilde eğitim almaları bizim ilk önceliğimiz. Onlara vakit ayırıyoruz, onlar için çalışıyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Aydın, öğrencilere bisikletlerini vererek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Aldıkları hediye ile hayalleri gerçek olan çocukların büyük mutluluk yaşadılar. Başkan Aydın ayrıca okul bahçesinde öğrencilere aşure ikramında bulundu.

Başkan Remzi Aydın program sonrasında, okulun konferans salonunda, Eyüp Belediyesi Ali Kuşçu Uzay Evi tarafından ilçedeki okullara yönelik, “Uzay Haftası” kapsamında gerçekleştirdiği “Uzay Yolculuğu Başlıyor” seminerine katıldı.

Bu arada Eyüp Belediyesi ekipleri tarafından Refhan Tümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde de öğrencilere aşure ikramı yapıldı.

http://eyupflashaber.com/

İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu deprem konulu panele yoğun ilgi vardı.

RESİM ÇEKİLDİLER SALONU TERK ETTİLER. İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER