MEHMET HADİ IŞIK CHP EYÜPSULTAN TECRUBELİ MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI
Mehmet Hadi Işık CHP Eyüpsultandan belediye meclis üyesi aday adaylık başvurusu yaptı. Bölgenin sevilen İş -siyaset siması Mehmet Hadi Işık, Eyüp ilçeyi mutlaka kazanacağız hep birlikte dedi…
Mehmet Hadi Işık Şöyle devam etti;
Bugün ilçe başkanlığımıza belediye meclis üyeliği aday adayı müracaatımızı yaptık. İlçe başkanımız Sayın Doğan Sarıtaş ve yönetimine, misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Her şey çok güzel olacak ümidiyle.
Sözde kararda milletindir.
MEHMET HADİ IŞIK CHP EYÜPSULTAN TECRUBELİ MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI Bügün ilçe başkanlığımıza belediye meclis üyeliği aday adayı müracaatımızı yaptık. İlçe başkanımız Sayın Doğan Sarıtaş ve yönetimine 2023-12-08