EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / GÖKTÜRK MEYDANINA YAKIŞIR ATATÜRK BÜSTÜNÜ GERİ İSTİYORUZ

GÖKTÜRK MEYDANINA YAKIŞIR ATATÜRK BÜSTÜNÜ GERİ İSTİYORUZ

 

 

GÖKTÜRK MEYDANINA ATATÜK BÜSTÜ İSTİYORUZ

Eyüpsultan’a bağlı Göktürk meydanına hemen şimdi tam zamanı Atatürk Büstü istiyoruz.

2009 yılında Göktürk belediyesini kapatanların ilk icraatlarından biri olan Göktürk meydan düzenlemesi adı altında var olan Atatürk büstünü kaldırarak unutturmak istediler. Göktürk İstanbul Caddesinde Çağdaş Kadın Heykelini yıktılar. Göktürk girişinde Saat kulesi ve Atatürk heykelini yıktılar. Cumhuriyet caddesinde tarihi kemeri andıran Saat kulesi ve Atatürk heykelini yıktılar.

Göktürk halkı Chp’nin iktidarını dört gözle beklerken 31 Mart seçimlerinde Başta İstanbul olmak üzere Eyüpsultan belediyesini açık ara farkla kazandı. İşte şimdi tam zamanı Göktürk meydanından Atatürk Büstünü yıkanlara karşı birlik olma zamanı. Eyüp Belediye başkanı Bülent Özmen’den Göktürk’e yakışır meydana Atatürk Büstü istiyoruz.

EYÜP FLAŞ HABER ALAETTİN ARSLANGÖKTÜRK İSTANBUL CADDESİNDE ÇAĞDAŞ KADIN HEYKAKİ YIKILDIGÖKTÜRK GİRİŞİNDE ATATÜRK BÜSTÜ SAAT KULESİ YIKILDI

http://eyupflashaber.com/

Eyüpsultan’da özel bir okulda müdür olan 74 yaşındaki İbrahim Oktugan, 5 ay önce okuldan atılan Iraklı öğrencisi tarafından silahla vurularak öldürülmüştü. Oktugan’ın son görüntüleri ortaya çıktı.

7 Mayıs’ta meydana gelen olayda yabancı uyruklu öğrenci Y.K. (17), okuduğu özel liseden atılmasından sorumlu …

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER