EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / REKLAM!!! / GELİŞİM SANDALYE-MOBİLYA UYGUN FİYAT – KALİTELİ HİZMET

GELİŞİM SANDALYE-MOBİLYA UYGUN FİYAT – KALİTELİ HİZMET

AdresDefterdar, Mobilyacılar Sk. No:22 D:B, 34050 Eyüpsultan/İstanbul

WEB : http://gelisimsandalye.net/index.html

GSM: 0536 632 72 24

 GELİŞİM SANDALYE 2002 Yılında kurulan firmamız zaman içinde özel ölçülü mobilya hizmetini bünyesine katarak kaliteli hizmetler vermektedir…

 

 

GELİŞİM SANDALYE olarak ”müşteri memnuniyeti” ni ilke olarak kabul etmiş, bu ilkesel sorumluluk içerisinde ticari faaliyetini ve buna bağlı olarak da montaj ve üretim tekniklerini geliştirmeye devam etmiştir.

Çağımız ticaret hayatının vazgeçilmez konusu olarak hep gündemde olan ürünlerin tanıtılması ve bu ürünlerin müşteriler için göz alıcı hale getirilmesi firmamız ürünlerinin çalıştığımız tüm sektörlerde bir köprü olduğunun göstergesidir. Bu çerçeveden bakıldığı takdirde yaptığımız işin ciddiyeti daha çok önem kazanmaktadır.

Bununla beraber; yeni teknolojik gelişmeler, yeni üretim araç ve gereçleri, çalışma mekânlarının çoğalması, firmamızın çağdaş yaklaşımlara yönelerek sürekli kendini yenilemesine esas teşkil etmiştir.

HİZMETLER

MASA MODELLERİ

SANDALYE MODELLERİ

ÜNİTE MODELLERİ

ÖZEL UYGULAMALAR

http://eyupflashaber.com/

İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu deprem konulu panele yoğun ilgi vardı.

RESİM ÇEKİLDİLER SALONU TERK ETTİLER. İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER