EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / FERZAN ÖZER; CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

FERZAN ÖZER; CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

 

FERZAN ÖZER; CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

Ferzan Özer yaklaşan 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde ben de varım diyerek CHP Eyüpsultan Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

2014 yerel seçimlerde Eyüpsultan Belediye Başkan  Adayı olan Ferzan ÖZER seçimi Ak parti adayı  Remzi Aydın karşısında yüzde 4o oyla kaybetmişti.  Bir dönem ara vererek 2024 Mart yerel seçimlerde tekrar aday adayı olan Ferzan ÖZER, Bakırköy Belediye Meclisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi ve Marmara Belediyeler Birliği üyeliği yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak; Meslek Odaları ve Kent Ekonomisi ile Engelliler Komisyonu üyeliği görevinde de bulundu. 2014 Yılında Eyüpsultan Belediye Başkanı adayı da olan Özer  Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneği (RUYİAD) ve Rumeli Eğitim Vakfı (REV)’de halen görev yapmaktadır.

Ferzan Özer Eyüpsultan Belediye Başkanı Aday adaylık başvuru belgelerini CHP Eyüpsultan İlçe Sekreteri Esra inci Filizkıran’a teslim etti.

FERZAN ÖZER; “YOLA ÇIKIYORUM”

“31 Mart 2024 yerel seçimleri için belediye başkan aday adayı olarak yola çıkıyorum.

 Yolculuğumun ilk etabı aday adaylığına müracaat.

İstanbul ili Eyüpsultan ilçesi belediye başkanlığına talibim.

Hem de çok yürekten talibim. 173 yıllık Eyüpsultanlıyım. Elbette insan ömründen uzun bir süre ancak atalarımla beraber yaşadığım bu ilçede etkileşimimiz çok güçlü oldu o nedenle onların yaşadıkları ömür de benim ömrümden sayılır.

1919 yılında ilçemizin spor kulübünün  ki o tarihte ismi  Eyüp İdman Yurdu idi, kuruluşunda aktif rol oynadık. Çünkü sağlıklı, çalışkan, güçlü, dayanıklı bireyler yetiştirmenin  geleceğe vizyoner bir bakış olduğunu biliyorduk.  

Geçmişimden miras kalan heyecanlı ve çalışkan  karakterimle bugün yolculuğun ilk durağına doğru harekete geçtim. Yolum, yolumuz açık olsun.

Büyük bir sevgiyle bağlı olduğum Eyüpsultan ilçesinin tarihini, kültürünü, adetini, örfünü, denizini, halç’ini, ormanını bilmeyenlere tanıtmak,bilenlere hatırlatmak istiyorum.

Hayallerim var. O hayallerimi paylaşmak ve halkla birlikte gerçekleştirmek istiyorum. Her mahalleyle konuşmak,  daha çok dinlemek ve birlikte yol almak istiyorum. Alaettin ARSLAN , EYÜP FLAŞ HABER

 

http://eyupflashaber.com/

ÇEDF KURUCU BAŞKANI MAZLUM ŞANLI ERZURUM BELEDİYESİ GENEL SEKTRERİ ZAFER AYNALI İLE BİR ARAYA GELDİ

Çağdaş Erzurum Dernekler Federasyonu Kurucu Başkanı Mazlum Şanlı, Erzurum Belediyesi Genel Sekreteri Zafer Aynalı ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER