EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / EMEL BİLENOĞLU MUHTARLARLA BULUŞTU

EMEL BİLENOĞLU MUHTARLARLA BULUŞTU

 

 

EMEL BİLENOĞLU MUHTARLARLA BULUŞTU

Buğra Kavuncu, Eyüpsultan halkının beğenip takdir ettiği Emel Bilenoğlu’nun 31 Mart yerel seçimlerinde başarılı çıkacağından hiç birimizin bir endişesi yoktur dedi.

Eyüpsultan Mihmandar restoranda düzenlenen yemeğe, Rami Yeni Mahalle Muhtarı İrfan Önder, Rami Cuma Mahalle Muhtarı Gürol Birkardeşler, İslambey Mahalle Muhtarı Orhan Adak, Düğmeciler Mahalle Muhtarı Süleyman Özcan, Topçular Mahalle Muhtarı Remzi Tükenmez, Defterdar Mahalle Muhtarı Hamit Karaali, Silahtarağa Mahalle Muhtarı Erdem Akgün, Sakarya Mahalle Muhtarı Nuh Yaman, Esentepe Mahalle Muhtarı Engin Demirbaş, Alibeyköy Mahalle Muhtarı Firdevs Kuş, Karadolap Mahalle Muhtarı Filiz Karaçelik, Emniyettepe Mahalle Muhtarı Mustafa Erbaş, Güzeltepe Mahalle Muhtarı Ulaş Fidan, Akşemsettin Mahalle Muhtar azası Sayit Doğanyılmaz, Çırçır Mahalle Muhtarı Mustafa Çebi, Mimarsinan Mahalle Muhtarı Turgut Koçum, Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Gürkan Yılmaz, Pirinççi Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı, İhsaniye Mahalle Muhtarı Tahsin Kurtaran ve Merkez Mahalle Muhtarı Hüseyin Bilek katılım sağladı.

BUĞRA KAVUNCU MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ.

İYİ Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu’nun muhtarlar buluşmasına İyi Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Buğra Kavuncu’da katılım sağladı.

Buğra Kavuncu, Eyüpsultan halkının beğenip takdir ettiği Emel Bilenoğlu’nun 31 Mart yerel seçimlerinde başarılı çıkacağından hiç birimizin bir endişesi yoktur dedi.

Muhtarlar buluşmasına ev sahipliği yapan Emel Bilenoğlu, “biz bugün veya seçim sathına girdiğimizde değil son 5 yıldır değerli mahalle muhtarlarımızla görüşüyoruz. Eyüpsultan’lı komşularımızın hizmet ve bürokrasi ayağında ilk iletişime girdikleri kurumlar mahalle muhtarlarımızdır. Mahalle muhtarları ile doğru ve sağlıklı bir iletişim kuramayan bir belediye başkanı ilçesinin gerçeğinden habersiz biri olarak kalır. Bu gerçeği bilen biri olarak siz değerli muhtarlarımızla 5 yıl önce kurmuş olduğumuz bağı koparmak bir yana her gün daha da sıkı bir hale getirdik. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra Eyüpsultan’ın belediye başkanı olarak da muhtarlarımız ile daha koordineli bir çalışma yapacağımızı söyleyebilirim” dedi.

EYÜP FLAŞ HABER / ALAETTİN ARSLAN

http://eyupflashaber.com/

Anlamlı Ziyaret / Bayrampaşa BLD Çalışıyor !

İBB Danışma Kurulu Üyesi ve Yurt Gazetesi Köşe Yazarı Abdullah Ağırkan , Bayrampaşa Belediye Başkan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER