EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Son dakika / Op.Dr.Aytekin Parmak Eyüpsultan Bld Başkan adaylığı için yola çıktı

Op.Dr.Aytekin Parmak Eyüpsultan Bld Başkan adaylığı için yola çıktı

Op.Dr.Aytekin Parmak Eyüpsultan Bld Başkan aday adaylığı başvurusu yaptı. Bölgede sevilen simalardan olan Op.Dr.Aytekin Parmak  mutlaka kazanacağız diyerek yola çıktım dedi…

KİMDİR !

Op. Dr. Aytekin Parmak
1969 yılında Isparta’da polis bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelen Aytekin Parmak ,İlk ve orta öğrenimini Türkiye’nin çeşitli illerindeki okullarda tamamladıktan sonra 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni ,1999 yılında Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi’nde, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamlamıştır.
Türkiye’nin farklı illerinde uzman doktor olarak görev yapan Aytekin Parmak , daha sonra Özel Bayrampaşa Hastanesi’ni kurarak yaklaşık 16 yıl boyunca İstanbul’un Bayrampaşa, Eyüp, Gaziosmanpaşa ilçelerinde sağlık alanlarında hizmet vermiştir .Halen bu hastanenin devamı olan Özel Rami Hastanesi’nde meslek hayatını sürdürmektedir .
Tıp öğreniminin yanı sıra Anadolu Üniversitesi Felsefe Lisans Eğitimini tamamlayan Aytekin Parmak, daha sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Kişilerarası İletişim Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitiminde ‘Siyasal İkna Aracı Olarak Mantık ve Diyalektik’ başlıklı tez hazırlamıştır.
Siyasal iletişim, Siyaset Felsefesi , Kamuoyu ve Propaganda Modelleri ,Dil ve İletişim Felsefesi ,Din Psikolojisi , Din Sosyolojisi alanında ve Pragmatizm alanlarında çeşitli dergi ve gazetelerde makalelerin dışında ,bilimsel ve kültürel kitaplarda basılı çalışmaları bulunmaktadır .

Evli ve 3 çocuk babası olan Dr. Aytekin Parmak , ileri düzeyde İngilizce ve orta düzeyde Latince ,orta düzeyde Arapça bilmektedir .

HABER : Alaettin ARSLAN 

 

http://eyupflashaber.com/

İBB’den yapılan açıklamaya göre, Büyükada, Caddebostan, Bakırköy Güneş ve Küçükçekmece Menekşe plajları yaza hazırlandı.

İBB DEN PLAJ ATAĞI HİZMETLER İKİ TL   Çatalca Yalıköy 1-2, Arnavutköy Yeniköy, Sarıyer Kısırkaya, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER