EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Abdullah Ağırkan / KAHRMAN GÜVENLİK SİZE KALİTELİ HİZMET SUNAR

KAHRMAN GÜVENLİK SİZE KALİTELİ HİZMET SUNAR

Hizmetleri


  • Silahsız Güvenlik Eğitimi

  • Silahlı Güvenlik Eğitimi

  • Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi

  • Silahsız Yenileme Eğitimi

  • Silahlı Yenileme Eğitimi

  • Hizmet İçi Atış Eğitimi

  • Özel Güvenlik Hizmeti Danışmanlığı

 

188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10.06.2004 tarihinde yürürlüğe girmesinden sonra, Özel Güvenlik Sektörünün ihtiyacı olan kanun ve meslek standartlarının gereğini yerine getirebilen, iş ahlakına sahip, özel güvenlik görevlilerini yetiştirmek üzere Özel Güvenlik Eğitim Kurumları ile 10.04.2008 tarihinde  faaliyete başlayan şirketimiz KAHRAMAN ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ özel güvenlik eğitim sektöründe bir sene gibi kısa bir zaman içersinde, başarılı yöneticiler ve eğitmenler sayesinde en iyiler arasında yerini almıştır. Özel Güvenlik Eğitim Kurumlarımızın kuruldukları günden bugüne kaliteli bir eğitim vererek sektöre kazandırdığı Özel Güvenlik Görevlisi sayısı 13850 rakamına ulaşmıştır.

Özel Güvenlik Eğitimi alanındaki başarılarımızın ardından, sektörün ihtiyaçları da değerlendirilerek şirketimiz Özel Güvenlik Hizmet Faaliyet Belgesini de alarak  Özel Güvenlik Koruma Hizmetlerine de başlamış kısa bir süre içersinde çeşitli projeleri alarak özel güvenlik görevlisi istihdam etmeye başlamıştır. KAHRAMAN GÜVENLİK olarak bize güvenen kurum ve kuruluşlara daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.Günümüz koşullarına uygun olarak hizmet sektörünün gereksinimlerini yerine getirmek adına;yöneticisi, eğitmeni, idarecisi ve tüm çalışanlarının konusunda uzman, ekip çalışmasına uygun ve disiplinden taviz vermeden bize güvenen kurum ve kuruluşlara en iyi hizmeti sunmak konusunda kararlıyız.

Beraber çalıştığımız ve ÇALIŞACAĞIMIZ kurum ve kuruluşlara müşteri memnuniyetini, güveni, kaliteyi, yasalara uygunluğu ,uzman yöneticilerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte sunmak öncelikli hedefimizdir. KAHRAMAN GÜVENLİK olarak bizler, müşterilerimizin çalışmalarını,değerlerini ve bilgisini koruruz.Bu görevi uzun süreli yerine getirmek için, bize duyulan güveni sürekli kılmamız gerektiğini biliriz. KAHRAMAN GÜVENLİK kaliteyi ve güveni, profesyonelce, istikrarla, tüm kaynaklarını ve kolektif enerjisini tahsis ederek vermeyi tüm müşterilerine taahhüt eder.Bu sözümüzü yerine getirirken;kalite hedeflerimizi işe başlamadan müşterilerimizle birlikte belirleriz. Bir işe başlamadan önce müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beklentilerini, hedeflerini anlar, uygun çözüm alternatiflerini müşterimizin onayına sunarız.

Ölçülebilir yükseklik profiline sahip, aynı hedefleri paylaşan personeller ile çalışırız.

Ana ürünümüzün insan ve insanın yerine getirdiği güvenlik hizmeti olduğu bilinci ile görev yerinin ve müşterimizin genel yapısına uygunluk profilini yine müşterimizle beraber belirleriz.

Müşteri odaklı hizmet politikalarını benimser ve uygularız. Etkin olarak yürüttüğümüz müşteri ilişkileri yönetimi metodumuzla, tarihleri ortak olarak belirlenmiş müşteri toplantıları düzenler,değişen ihtiyaçlar,operasyonel gelişmeler personel eğitim ihtiyaçları vb. konuları değerlendirir, uygulamaları geliştirir müşterimizin bilgisine sunarız.

 

http://www.kahramanguvenlik.net/

BAHÇELİEVLER ŞUBESİ

TEL:0212-616-00-30
Şirinevler Mah.Adnan Kahveci Bul.No:204 Kat 6 Emek İş Merkezi Bahçelievler/İST.

KAĞITHANE ŞUBE

TEL:0212-616-00-30

Talatpaşa mah.Akçalı Sk.No:4 Kat 1 Kağıthane/İST.

http://eyupflashaber.com/

İBB’den yapılan açıklamaya göre, Büyükada, Caddebostan, Bakırköy Güneş ve Küçükçekmece Menekşe plajları yaza hazırlandı.

İBB DEN PLAJ ATAĞI HİZMETLER İKİ TL   Çatalca Yalıköy 1-2, Arnavutköy Yeniköy, Sarıyer Kısırkaya, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER