EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / İrfan YILDIZDAL; Köpeklerin saldırısına uğradı

İrfan YILDIZDAL; Köpeklerin saldırısına uğradı

İrfan YILDIZDAL; Köpeklerin saldırısına uğradı

Göktürk’te köpeklerin saldırısına uğradı

Son günlerde kamuoyunda büyük yankı yaratan köpek saldırı vakalarına bir yenisi daha eklendi

Eyüp’e bağlı Göktürk’te yaşanan olay sabahın erken saatlerinde işine gitmekte olan vatandaş köpeklerin saldırısına uğradı.

Tedavi için Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelerek kuduz aşısı olan Yıldızdal,“Sadece bugün saldırıya uğramadım, bu olayı daha önceden de yaşadım”dedi.

Eyüpsultan Göktürk Mahallesinde, sabah 08.30’da işten çıkarak bisikletle evine dönen İrfan Yıldızdal, önüne çıkan 5 – 6 köpeğin yoldan geçen arabalara ve köpeklerden bir tanesinin de kendisine saldırdığını iddia etti.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisi yapılan Yıldızdal’ın bacağının 2 yerinden ısırıldığı tespit edildi. 1 ay süresince gözetim altında tutulacak ve 5 doz kuduz aşısı olacak Yıldızdal, ilk tedavisinin ardından taburcu edildi.

’’Bu olayı daha önceden de yaşadım’’

Daha önceden de köpeklerin saldırısına uğradığını belirten Yıldızdal,“Yine işe giderken 4 – 5 köpek tarafından Hisar Okulu karşısında yere yatırılarak saldırıya uğradım. Sağolsun oradan geçen motorlu arkadaşlar beni kurtardı. Bu durumdan şikayetçiyim”dedi.

(Eyüp Flaş Haber Alaettin Arslan)

 

http://eyupflashaber.com/

İBB’den yapılan açıklamaya göre, Büyükada, Caddebostan, Bakırköy Güneş ve Küçükçekmece Menekşe plajları yaza hazırlandı.

İBB DEN PLAJ ATAĞI HİZMETLER İKİ TL   Çatalca Yalıköy 1-2, Arnavutköy Yeniköy, Sarıyer Kısırkaya, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER