EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / İhsaniye Köyünde 23 Nisan Bayram fırsatı ağaçlar katledildi.

İhsaniye Köyünde 23 Nisan Bayram fırsatı ağaçlar katledildi.

Eyüpsultan belediyesi talana devam ediyor

Eyüpsultana bağlı köyler Eyüpsultan belediyesi tarafından talan edilmeye devam ediyor.

İhsaniye Köyü, mahallesinde  23 Nisan bayramını fırsat bilenler iş makineleri mera ve ormanlık alanda hummalı bir çalışma başlattılar. Mahalle sakinleri durumu önce Büyükşehir belediyesine bildirdiler. Büyükşehirden Eyüpsultan belediyesine ait cevabı aldılar. Orman şefliğine bildirdiler, Orman Şefliği belediye ferahlama yapıyor dediler. Eyüpsultan belediyesini aradılar Eyüpsultan belediyesi ise “park yapıyoruz” . Yaşlı ağaçlar köklerinden kesiliyor deyince ağaçlar elektrik tellerine deydiğini söylediler. Buraya kadar yapacak park yeri bulamadınız mı da 23 Nisan Bayaram tatilini beklediniz, deyince telefonu kapattılar.

İhsaniye sakinlerinin ifadesine göre. Eyüpsultan  Belediyesinden biri burada arsa satın almış fakat etrafını büyütmek için iş makineleriyle mera arazisini de arsasına dahil etmek için çalışma başlatmış. Soranlara da belediye buraya park yapacak cevabı veriyorlarmış.

http://eyupflashaber.com/

Eyüpsultan belediyesi hayvan kliniğini de sattı

Eyüpsultan belediyesi hayvan kliniğini de sattı

AKP’li Eyüpsultan Belediyesi’nden büyük satış: Hayvan kliniği arazisi ranta feda edildi AKP’li Eyüpsultan Belediyesi, üzerinde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER