EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Genel / GÖKTÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ŞERAFETTİN ÇELİK

GÖKTÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ŞERAFETTİN ÇELİK

 

GÖKTÜRK’E HİZMET ETMEK AYRICALIKTIR.

GÖKTÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

ŞERAFETTİN ÇELİK

KİMDİR?

Şerafettin ÇELİK; 1964 Kastamonu doğumlu olup 1978 yılında Kemerburgaz’a yerleşerek 1984 yılına kadar burada ikamet etti.

1984 yılında eski adı (Petnahour)  olan şimdiki ismi GÖKTÜRK’e yerleşti.

34 yıldır Göktürk’te ikamet eden Şerafettin ÇELİK, Göktürk’te esnaflık yapmakla beraber birçok STK’lar da görev aldı.

2004-2009 yıllarında Kapatılan Göktürk Belediyesi meclis üyesi ve belediye başkan yardımcılığı görevinde bulunan, Göktürk’ün sorunlarını iyi bilen biri olarak tanılıyor.

Şerafettin Çelik 1992- 1997 yılarında Demokratik Sol Parti,  2003,2004 yıllarında  Anavatan Partisinde Göktürk Belde Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ayrıca Kastamonu, Cide,Kayaardı,  çevre köyleri, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Kurucu  Başkanlığını görevi yaptı.

Sporda ve eğitim camiasında da yer alarak Göktürk İlköğretim Okulunda Aile Birliği Başkanlığı, Göktürk spor Kulübü Başkan yardımcılığı  görevlerinde bulundu.

Evli ve bir çocuk babası olan Çelik Göktürk’te esnaflık yapmaktadır.

NİÇİN ADAYIM…

Mevcut Muhtarımız Nuri Şengül Ağabeyimizin aday olmayacağını açıklamasından sonra halkımızdan gelen talepler üzerine  kanaat  önderlerinin de  fikir ve düşüncelerini alarak Göktürk Mahallemize muhtar adayı olmaya karar verdim.

Öncelikle 34 yıldır Göktürk’ü ve Göktürk’te yaşayan komşularımızı  yakınen tanıyorum. Sorunlarını da  biliyorum.

Yasaların vermiş olduğu yetkiler dahilinde ilgili kurumlarla koordineli bir şekilde çalışacağım.

Mahallemizde yapılması gerekenleri  yerinde tespit ederek ve ayrıca mahalle halkımızın şikayet ve taleplerini değerlendirip ilgili kurumlarla paylaşarak çözüme kavuşmasını sağlamaya çalışacağımı ifade eder tüm Göktürk’lü komşularıma saygılarımı sunarım.

GÖKTÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ŞERAFETTİN ÇELİK
GÖKTÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ŞERAFETTİN ÇELİK

http://eyupflashaber.com/

İstanbul Müteahhitler Birliği Eyüpsultan’da Kentsel Dönüşüm Deprem konulu panel düzenledi. Eyüpsultan Kültür Merkezinde düzenlenen panele,

  İstanbul Müteahhitler Birliği Eyüpsultan’da Kentsel Dönüşüm Deprem konulu panel düzenledi. Eyüpsultan Kültür Merkezinde düzenlenen …

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER