EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Eyüp’te kaldırım işgali yüzünden yaşlı kadına motosiklet çarptı

Eyüp’te kaldırım işgali yüzünden yaşlı kadına motosiklet çarptı

Eyüp’te kaldırım işgali yüzünden yaşlı kadına motosiklet çarptı
Saksılı kaldırımda gösteri sürüşü yaşlı kadını bu hale getirdi!
Eyüp’te kapatılan kaldırımı kullanamadığı için yola inerek yürüyen kadına, kız lisesinin bulunduğu caddede gösteri sürüşleriyle ünlenen motosikletli gençlerden biri çarptı. 67 yaşındaki kadının dişleri kırıldı, vücudunda kırıklar oluştu ; şimdi evinde acılar içinde yaralarının iyileşmesini bekliyor.
Eyüp’te otomobillerin park etmemesi ya da iş yerlerinin önünü açık tutmak için esnafın saksı ve çeşitli cisimlerle kapatılan kaldırımı kullanamayan, bu yüzden yola çıkarak yürüyen kadına motosikletli bir genç çarptı.
Çevredekiler ve esnaf çarpmanın etkisiyle dişleri kırılan vücudunda kırıklar oluşan Mukaddes Kapot’un (67) yardımına koştu. Bir süre yerde hareketsiz kalan kadın daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çevredekiler, üzerinde bir kız lisesinin bulunduğu caddede motorlarıyla akrobatik sürüş yapan gençlerle sıkça karşılaşıldığını, bu kazaya da motosikletini gösteri amaçlı kullanan sürücü gencin neden olduğunu ileri sürdü.

http://eyupflashaber.com/

İBB’den yapılan açıklamaya göre, Büyükada, Caddebostan, Bakırköy Güneş ve Küçükçekmece Menekşe plajları yaza hazırlandı.

İBB DEN PLAJ ATAĞI HİZMETLER İKİ TL   Çatalca Yalıköy 1-2, Arnavutköy Yeniköy, Sarıyer Kısırkaya, …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER