EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Eyüpsultan’da D-20 Göktürk Kemerburgaz Yolu üzerinde çakarları açık vaziyette seyir halinde olan bir aracın

Eyüpsultan’da D-20 Göktürk Kemerburgaz Yolu üzerinde çakarları açık vaziyette seyir halinde olan bir aracın

Çakarlı araca 3 bin 646 TL para cezası

Çakarlı araca 3 bin 646 TL para cezası Eyüpsultan’da çakarları açık vaziyette seyir halinde olan araç sürücüsüne toplam 3 bin 646 TL idari para cezası kesildi.

Eyüpsultan‘da çakarları açık vaziyette seyir halinde olan araç sürücüsüne toplam 3 bin 646 TL idari para cezası kesildi.

Eyüpsultan’da D-20 Göktürk Kemerburgaz Yolu üzerinde çakarları açık vaziyette seyir halinde olan bir aracın görüntülerinin sosyal medya üzerinden paylaşılması üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Ekiplerin yaptığı çalışmada araç sürücüsünün K.G isimli şahıs olduğu tespit edildi. Çakar tertibatının ön panjur ve arka cam kısmında usulsüz kullanıldığı görülürken, K.G. isimli şahısa toplam 3 bin 646 TL idari para cezası işlemi uygulandı. Ayrıca araçta bulunan çakar tertibatının sökülmesi için 1 gün süre ile izin verildi.

Alaettin ARSLAN

 

http://eyupflashaber.com/

Eyüpsultan belediyesi hayvan kliniğini de sattı

Eyüpsultan belediyesi hayvan kliniğini de sattı

AKP’li Eyüpsultan Belediyesi’nden büyük satış: Hayvan kliniği arazisi ranta feda edildi AKP’li Eyüpsultan Belediyesi, üzerinde …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER