EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / EYÜPSULTAN’DA CHP/ AKP ANLASTI MI?

EYÜPSULTAN’DA CHP/ AKP ANLASTI MI?

30 Yıl aradan sonra, Eyüpsultan Ak partinin elinden CHP adayı Bülent ÖZMEN 16 bin oy fark atarak kazanmasının ardından 4 ay geçmesine rağmen oy veren halkın umutlarını yıktı, 31 MART seçimlerinden bu güne kadar Eyüpsultan seçmeninin beklentisine cevap yerine AK partili Deniz Kökenin bıraktığı hizmetlerinin adeta reklamını ve tanıtımını yapmasıyla eleştirilen CHP li başkan Bülent ÖZMEN, 100 gün de sürpriz açıklamalar yapacağını söylemesi üzerine, 100 gün doldu ve bitti yine bir açıklama yok, OY veren seçmeni yine hayal kırıklığına uğratan Bülent ÖZMEN, tepkiler büyümeye başladı, TAVSIYE Herhangi bir belediye başkanı ilk üç ay içinde ne yaparsa yapsın 5 yıl boyunca ilk üç aylık icraatı konuşulur, Yani böyle giderse gelecek seçimde CHP yok görünüyor, Tıpkı Shp dönemi gibi.

 

ALAETTİN ARSLAN  / EYÜP FLAŞ HABE

http://eyupflashaber.com/

İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu deprem konulu panele yoğun ilgi vardı.

RESİM ÇEKİLDİLER SALONU TERK ETTİLER. İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER