EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Eyüpsultan CHP eski meclis üyesi rol Kutval İYİ Partiye geçti

Eyüpsultan CHP eski meclis üyesi rol Kutval İYİ Partiye geçti

 

 

CHP’Lİ EROL KUTVAL İYİ PARTİYE ÜYE OLDU

Erol Kutval’a parti rozetini İl Başkanı Buğra Kavuncu taktı.

2009-2014 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Eyüpsultan belediye meclis üyesi ve Gurup Başkanı  görevinde bulunmuş olan Erol Kutval 2015 yılında partisinden istifa ederek gençlere yol açtığını ifade etmişti.

Erol KUTVAL Gazetemize yaptığı açıklamada; “Yerel siyasette bulunmuş eksik gördüğüm Eyüpsultan  merkez mahalleleri nakış gibi örmüş  son 10 senede iyi çıkış yakalamıştık.  Kaldı ki iktidar partisinin en güçlü dönemleriydi. Artık deneyim ve tecrübelerimi İl genellerinde pekiştirmek, katkı sağlamak için iyi parti saflarına katılma  kararı aldım. Bu yaşıma geldim bir türlü iktidarı yaşama  zevkini tadamadım.  Genel başkanımız Sayın  Meral Akşener çok çalışıyor, bizler omuz vermek zorundayız, inanıyorum ki iktidar zevkini ve milletin hizmetkarlığının  tadını yaşayacağız.

İl  başkanımız sayın  Buğra Kavuncu çalışma ve siyasi bakış  açısını beğeniyorum, siyasette yeni bir yüz olarak yerini alacağına da inanıyorum”.

Allah çıktığımız bu yolu

Hayırlı  eylesin  inşallah

http://eyupflashaber.com/

İBB’den yapılan açıklamaya göre, Büyükada, Caddebostan, Bakırköy Güneş ve Küçükçekmece Menekşe plajları yaza hazırlandı.

İBB DEN PLAJ ATAĞI HİZMETLER İKİ TL   Çatalca Yalıköy 1-2, Arnavutköy Yeniköy, Sarıyer Kısırkaya, …

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER