EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Eyüpsultan Ak partili belediye başkanın odasından çıkan paketler

Eyüpsultan Ak partili belediye başkanın odasından çıkan paketler

 

Eyüpsultan Ak partili belediye başkanın odasından çıkan paketler

Yerel seçimlerde AK Parti‘den CHP yönetimine geçen İstanbul Eyüpsultan‘da belediye başkanının makam odasında çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı. Eski AK Parti Belediye Başkanı Deniz Köken‘in makam odasında yüzlerce hediye paketi çıktı.Köken’den ise görüntülerin ardından açıklama yaparak, ” Eyüpsultan Belediyemizin  deposunda” bulunan ürünler hediyelik eşyalar olduğunu söyleyerek  komşularımıza sosyal destek için dağıtılacaktı dedi

“BAŞKANIN ODASINDAN ÇIKAN HEDİYE PAKETLERİ”

31 Mart’ta düzenlenen yerel seçimlerde İstanbul’da sürpriz sonucun çıktığı ilçelerden birisi de Eyüpsultan oldu. CHP adayı Mithat Bülent Özmen oyların yüzde 48.17’sini alarak AK Partili Rakibi Deniz Köken’i yüzde 6.72 farkla yendi. Seçim sonuçlarının yankıları sürerken, sosyal medyada paylaşılan bir görüntü gündem oldu. “Seçimi kaybeden AK Partili Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in odasından çıkan hediye paketleri” başlığıyla servis edilen görüntülerde koli ve poşet yığınlarının olduğu görüldü.

http://eyupflashaber.com/

Eyüpsultan’da özel bir okulda müdür olan 74 yaşındaki İbrahim Oktugan, 5 ay önce okuldan atılan Iraklı öğrencisi tarafından silahla vurularak öldürülmüştü. Oktugan’ın son görüntüleri ortaya çıktı.

7 Mayıs’ta meydana gelen olayda yabancı uyruklu öğrenci Y.K. (17), okuduğu özel liseden atılmasından sorumlu …

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER