EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Genel / EYÜP SULTAN AKŞEMSETTİN VE ÇIRÇIR MAHALLESİNDE RİSKLİ ALAN İLANI

EYÜP SULTAN AKŞEMSETTİN VE ÇIRÇIR MAHALLESİNDE RİSKLİ ALAN İLANI

Bakanlar Kurulu kararı ile Resmi Gazete’de yayımlanan bildiri ile riskli alan olarak ilan edilen İstanbul ilinde bazı bölgeler bulunmaktadır. İstanbul ili Eyüpsultan ilçesi Akşemsettin Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanlar riskli alan olarak ilan edildi.

Bugün yarın derken Akşemsettin ve Çırçır mahallelerinin alt kısımları da riskli alan haritasında yerini aldılar.

 

Seçildiği günden nu güne ben mülkiyet surunun çözerim iddiasında bulunan Eyüp Belediye Başkanı Remzi AYDIN nın  duruma ne diyeceğini merak ediyoruz.

Kupon arazileri ile ilgili benden habersiz bir plan yapmayın diyen genel başkanın çizdiği yolda mı  yoksa yıllardır mağdur olan hak sahiplerinin yanında mı olacak merakla bekliyoruz.

 

Remzi Aydın’dan bir cevap bekliyoruz.

 

Hiç bir yetkin ve hükmün yoksa dört yıla yakın bir zaman diliminde sürekli  ben bu işi çözerim deme cesaretini nerden buldun.

 

İşte tam da bugün bir cesaret göster de halkın üzerinde oynanan rant planlarına bir dur de.

Ankara’dan oturdukları masalardan plan yapan beğendikleri yerleri riskli alan ilan edip gasp edeceklerini düşünenlere çağrımızdır.  Aksemşettin ve Çırçır mahalleleri buradadır.

 

Alması o kadar kolaysa buyrun karşılıklı birbirimizin boyunu ölçelim.

 

Akşemsettin ve Çırçır Halk Komitesi

 

DETAY ! İÇİN BAKINIZ !

20180331-3

http://eyupflashaber.com/

İstanbul Müteahhitler Birliği Eyüpsultan’da Kentsel Dönüşüm Deprem konulu panel düzenledi. Eyüpsultan Kültür Merkezinde düzenlenen panele,

  İstanbul Müteahhitler Birliği Eyüpsultan’da Kentsel Dönüşüm Deprem konulu panel düzenledi. Eyüpsultan Kültür Merkezinde düzenlenen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER