Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / EMEL BİLENOĞLU; SANA SÖZ; Sofralarınızın Halil İbrahim sofrası bereketinde ve hayatı bayram tadında yaşayacağımız günlere en kısa sürede ulaşacağız RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN EMEL BİLENOĞLU
http://eyupflashaber.com/
EYÜPSULTAN 100, GÜN HAMLESİNİ BEKLİYOR ÜÇ AY OLDU İCRAAT YOK
EYÜPSULTAN 100, GÜN HAMLESİNİ BEKLİYOR ÜÇ AY OLDU İCRAAT YOK 20 Yıldır Eyüpsultan’da aylık gazete …