EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Slaydır / DEVA PARTİSİ EYÜPSULTAN’DA TAM GAZ

DEVA PARTİSİ EYÜPSULTAN’DA TAM GAZ

 

27 Şubat 2024 tarihinde, Eyüpsultan Meydanında bulunan Mihmandar Restaurant’ta sabah kahvaltısında buluşan Deva Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’nda ev sahipliğini yapan Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Av. Rasih Muhammet Danış ; basın mensupları ile tek tek ilgilendi. Sohbet havasında geçen kahvaltıdan sonra basın açıklamaları yapıldı. 

 

DEVA Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. İdris Şahin İstanbul ve yerel seçim gündemini anlatırken, aynı zamanda İBB ve Eyüpsultan için yapılacak projelerden bahsetti. 

İstanbul Milletvekili Evrim Rızvanoğlu ise genel siyasette Deva Partisi ve yol haritaları hakkında bilgi verdi. 

Basın mensuplarının sorularına samimiyetle cevap veren parti yetkilileri daha sonra Eyüpsultan İlçesinde esnaf ve halkla buluşmak üzere alanlara çıktı. 

 

Deva Partisi Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Av. Rasih Muhammet Danış karşılamada olduğu gibi uğurlamada da tek tek misafirleriyle ilgilenerek anı fotoğrafı çektirdi. 

İSTANBUL GAZETEM EYÜPSULTAN 

http://eyupflashaber.com/

İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu deprem konulu panele yoğun ilgi vardı.

RESİM ÇEKİLDİLER SALONU TERK ETTİLER. İstanbul müteahhitler birliği iş insanları Eyupsultan KÜLTÜR salonunda düzenlemiş olduğu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER