EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER
Anasayfa / Eyüpsultan haberleri / Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi Açılıyor…

Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi Açılıyor…

Kente kalıcı çözümler sunmak üzere attığımız adımlara bir yenisini daha ekliyor, İstanbul’un lojistiğini hem daha konforlu şekilde düzenleyecek hem de Tarihi Yarımada trafiğinin yükünü azaltacak Alibeyköy Lojistik Destek Merkezimizi açıyoruz.

 

CANLI YAYIN !

https://www.youtube.com/watch?v=lKiPEh9QUc8   

Uluslararası Yük Taşımacılığı İçin Güvenli ve Düzenli Yepyeni Bir Merkez

Depo, yazıhane, lojistik takip merkezi, sosyal donatı alanları ile TIR’ların rahatlıkla yanaşabileceği park ve bekleme alanlarıyla yeni merkezimizin lojistik sistemini rahatlatmasını amaçlıyoruz.

Tarihi Yarımada’nın Trafiğini Rahatlatacak

2021 yılında yapımına başlanan Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi’nin, İstanbul’da turizm ve ticaretin merkezi olan Aksaray, Laleli ve Mahmutpaşa gibi aynı zamanda Tarihi Yarımada’nın en yoğun bölgelerinin trafiğini rahatlatmayı amaçlıyor. Ordu Caddesi’nin yayalaştırılması projesi kapsamında nefes alan bölgeden büyük yük alması planlanan merkezin, araç park ve bekleme alanları da Aksaray, Laleli, Gedikpaşa ve Mahmutpaşa’daki sektörün problemlerinden birine çözüm sunuyor.

İçerisinde Neler Var?

Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi’nde Lojistik Takip Merkezi, farklı boyutlarda ve yüksek tavanlı depolar ve yazıhaneler, tamirhane, sosyal donatı alanı, idari bina ve kafeterya yer alıyor. Aynı zamanda geniş park ve bekleme alanlarında TIR ve küçük araç parkının yanı sıra yanaşma ve bekleme alanları da bulunuyor.

Ulaşımı Çok Kolay

Alibeyköy Lojistik Destek Merkezi, ana ulaşım akslarına kolay erişilebilir bir lokasyonda olmasının yanı sıra M7 Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro Hattı’na ve Haliç Tramvayı’na yürüme mesafesinde yer alıyor. Merkezden aynı zamanda Kuzey Marmara Otoyolu’na da kolayca ulaşım sağlanıyor.

Yüklenici Firmalar 

Yazılım ve destek noktasında ciddi alt yapısı olan merkez geleceğe vizyon.

http://eyupflashaber.com/

Eyüp Kültürel Mirası Koruma ve Tanıtma Derneği, Art İstanbul Feshane’de tanıtım etkinliğini düzenledi…

22 Mayıs 2024 tarihinde Eyüp Kültürel Mirası Koruma ve Tanıtma Derneği, Art İstanbul Feshane’de tanıtım …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EYÜP YEREL BASIN EYÜP FLAŞ HABER