Anasayfa / Alibeyköy haberleri / Orhan Kavalcı’dan Emel Bilenoğlu Trollerine cevap

Orhan Kavalcı’dan Emel Bilenoğlu Trollerine cevap

Orhan KAVALCI’dan Emel Bilenoğlu Trollerine cevap.

İşadamı Orhan Kavalcı’nın  Gazetemize vermiş olduğu Röportaj  sosyal medyada Bilenoğlu trolleri tarafından yorumlar ve eleştiriler sebebiyle açıklama geldi. Orhan Kavalcı’nın gazetemize yaptığı bu açıklamayı. olduğu gibi yayınlıyoruz.

Orhan Kavalcı;  “Arkadaşlar kul hakkından korkmayıp ahkam kesmeyin, herkes ne yaptığını bilir. Kalemşör degil  Eyüpsultanlıyım. Bazı şeyleri kendi aralarında konuşurken (helal olsun demesini biliyorsunuz) Daha dört yıl var yine çalışıyor dediğiniz kişinin haber olunca korumacı tavırlarla yandaşlık yapmayın. 48 senedir Eyüp sultanda doğmuş büyümüş birisiyim. Görev yapmadığım sivil toplum örgütü de yok. Kainlik değil, niyet okumak değil gerçekleri söylüyorum .İsteyenle de istediği kanalda ispatlı karşılıklı konuşurum. Bildiklerinizi inkar edecek kadar küçülmeyin. Yazımın arkasındayım. Gazeteciye baskı tanıdığım etrafımdakilere baskı yapmayın ben Orhan Kavalcı olarak buradayım.Gazetecilere özgürlük diye bağıran çağıran sizler işinize gelmediği haberleri yazan gazeteciye saldıran sizlere söylüyorum  Haberde geçen röportaj tamamen bana aittir. Gazeteci işini yapmıştır. Cevap vermesi gerekenler çıksın cevap versin.

İŞTE VERDİĞİM RÖPORTAJIM;

Eskiden dernekler farklı çalışırdı,sivil toplum örgütleri farklı çalışırdı. Yöneticilermi degişti, siyasetçilermi değişti. İnsanların satın alınabileceğinimi sanmalar arttı. Siyaset uzun soluklu bir maratondur kabul, lakin  “Benimle çalışırsan seni işe aldırırım, benimle çalışırsan sana erzak yardımı yaparım”  bunlar ucuz hareketler. Bir önceki dönem         CHP  belediye başkan adayı ilçe başkanı değil belediyede görevi yok ama insanlara vaadler vererek yandaş oluşturmaya çalışıyor. “Sen bana lazımsın seni ekibimde istiyorum” diyerek,  pardon da adaylar bellimi oldu. Yoksa büyük şehir halka değil de 4 yıl sonraki adaylara sponsor olmak için mi çalışıyor. Hiç tanımam etmem Emel Bilenoğlu Eyüp sultanda seçim yatırımı için İstanbul büyükşehir belediyesinin erzaklarını dağıtırken kendisi için seçim propagandası yapıyor. Gönüllülük esasına göre dağıtabilirsin bu yapılması doğaldır. İBB nin kolilerini kendin dağıtıyormuş gibi yaptıramazsın. Daha gelmeden kurnazlıklarla yapılan bu hamleler, geldikten sonra yapılacakların ne kadar gayrı resmi olacağının habercisidir. Bunu şiddetle kınıyorum. Ekrem İmamoğluna da büyük şehir belediyesinin imkanlarını kişilere peşkeş çekmesini şiddetle kınıyorum”

(FLAŞ HABER Alaettin Arslan)

 

 

 

http://eyupflashaber.com/

CHP’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Pandemi dolayısıyla ara verilen Eyüpsultan Belediye Meclisi faaliyetleri 6 Temmuz 2020 itibariyle yeniden çalışmalarına başladı. …