Anasayfa / Alibeyköy haberleri / İBB HAMİDİYE SU KİMİN TEKELİNE GİRDİ?

İBB HAMİDİYE SU KİMİN TEKELİNE GİRDİ?

Emel Bilenoğlu • 15 Aralık 2019 • Günaydın, Kent Orman tüm İstanbul’un cazibe merkezi oldu, buluşma noktası oldu. Tertemiz oksijen dolu havasını ciğerlerimize çektik , harika bir sohbet yaptık 💐
TNCER ÇANTA CHP Mahalle Temsilcisi; 2014 yerel seçimlerde CHP Ferzan Özer’in pankartlarını yırtanlar şimdi ilçe yönetim kurulu üyesi hakan Akşit il delegesi Varol ural

Geçmişte yaptığımız haberleri eleştiren, kızan bazı kişiler, şimdi CHP teşkilatından değil de, farklı partilerden yönetime ve İBB’nin Hamidiye Memba Su de işe alımda öncelik veriliyor gerçeği meydana saçılınca doğru diyorlar.

CHP İL Başkanı  Canan Kaftancıoğlu ise bu işin neresinde. Emel Bilenoğlu, Canan Kaftancıoğlu Kent Ormanında birlikte spor yaptıkları biliniyor.

 

2014’te CHP bayrağı yaktığı idea edilen bir kişinin “kemerburgazdan” yönetimde olduğu iddia ediliyor ve bu kişilerin İBB’nin Hamidiye Memba Su da çalışma talepleri iddiası gene konuşuluyor…

Belediye seçimlerinde 2019 da kontenjan liste olduğu bilinen Cem Özarpacının Hamidye suya belirli bir amaç için yerleştirildiği iddiası da var.

Gene hamidye suya alınan 20 yakın kişinin sadece bir referans kullandığı ve bu feferansın da Cafer Bilenoğlu olduğu idea ediliyor.

CHP örgütünde emek verenlerin değil başka kişilerin işe alınması ciddi tepkilere neden olduğu iddiası gelen bilgiler arasında.

SORUMUZ ŞUDUR?

Belediye başkanı olamadı, Hamidiye’ye müdür olmak istedi, oda olamayınca devreye basın danışmanını sokarak İBB’nin Hamidiye Memba Su Fabrikasına müdür yardımcısı yaptı. Bunu da kendisi sosyal medyadan duyurdu.

Kim bu basın danışmanı Eyüpsultan belediye başkan adayının kendi özel şirketinde müdür ve danışman olarak çalışırken seçim sürecinde ise başkan adayına danışmanlık yapmıştı.

Hamidiye memba su fabrikasında acaba neler oluyor?

Hamidiye kaynak suları yetersiz olduğundan özel su şirketlerin su kuyularından su takviyesi yapılıyor ve halen devam ediyor iddiası ise herkesin tarafından konuşulurken, Ekrem İmamoğlu ve CHP bundan alenen zarar gördüğü açık,

Şimdi sorulması gereken asıl soru ise CHP’nin Eyüpsultan belediye başkan adayının eşinin su kuyuları artık hamidiye membasınamı akacak?

CHP İL Başkanı  Canan Kaftancıoğlu ise bu işin neresinde. Emel Bilenoğlu, Canan Kaftancıoğlu Kent Ormanında birlikte spor yaptıkları biliniyor.

 

 EYÜP FLAŞ HABER

http://eyupflashaber.com/

Emel BİLENOĞLU’dan eleştirilere cevap

Emel BİLENOĞLU;  Eleştirilere cevap verdi. CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu hakkında Orhan Kavalcı …