Anasayfa / Genel / Eyüp haberleri / HAMİDİYE SU DA NELER OLUYOR ?

HAMİDİYE SU DA NELER OLUYOR ?

CHP Eyüpsultan Belediye başkan adayının Eyüpsultan seçimlerini kaybetmesinin ardından Ekrem İmamoğlunun İstanbulu kazanmasıyla başlayan İBB koltuk yarışı süreci hızla devam ediyor.

CHP’nin 31 Mart’da Eyüpsultan belediye  seçimlerini  kesin sonuç beklerken başkan adayının kişisel egoları yüzünden kazanılması gereken seçim ne yazık ki hüsrana uğramıştı.

CHP Eyüpsultan belediye başkan adayının eşinin Kemerburgaz’da su membası olduğunu ve ortaklarını da seçim öncesi haberleştirerek duyurmuş ve kendi çevresinden tepki görmüş, üstelik başkan adayı bizzat mesaj atarak.. ‘Seninle adalet önünde hesaplaşacağım’ diye yazmıştı.

‘Söz uçar yazı kalır’ Bir gazeteci olarak yapmış olduğum haberin arkasındayım.

Belediye başkanı olamadı, Hamidiye’ye müdür olmak istedi, oda olamayınca devreye basın danışmanını sokarak İBB’nin Hamidiye Memba Su Fabrikasına müdür yardımcısı yaptı. Bunu da kendisi sosyal medyadan duyurdu.

Kim bu basın danışmanı Eyüpsultan belediye başkan adayının kendi özel şirketinde müdür ve danışman olarak çalışırken seçim sürecinde ise başkan adayına danışmanlık yapmıştı.

Hamidiye memba su fabrikasında acaba neler oluyor?

Hamidiye kaynak suları yetersiz olduğundan özel su şirketlerin su kuyularından su takviyesi yapılıyor ve halen devam ediyor.

Şimdi sorulması gereken asıl soru ise CHP’nin Eyüpsultan belediye başkan adayının eşinin su kuyuları artık hamidiye membasınamı akacak ?

?CHP İlçede milletin üstüne yürüyen gençler neyin peşinde?

Hamdiye mi? vaat ediliyor? İŞE ALIM İÇİN !

İŞTE SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTIĞI MESAJ.

Emel Bilenoğlu

Sayfayı Beğendin · 20 Eylül ·

Hamidiye Sularının dünden bugüne güzel hikayesini dinledik. Genel Müdürümüz Sertaç Beye ve seçim çalışmalarımın saha gerisindeki tüm teknik işlerli ilgili çalışmaları başarı ile yürüten yol arkadaşım ve şimdi de iş dünyasındaki başarılarını Hamidiye AŞ de ki Genel Müdür yardımcılığı görevinde başarıyla sürdüreceğinden emin olduğum Cem Özarpacı’ya görevlerinde başarılar dilerim.

Hazırlayan: ALAETTİN ARSLAN

 

 

Not :
Gazetemiz Köşe Yazarlarının, köşelerinde yayınladıkları yazılar gazetemize dair bir bağlayıcılık unsuru olmadığını, kendilerini bağladığını ve tüm yazıların hukuki sorumlulukları kendilerine aittir.
Eyüp Flaş Haber

http://eyupflashaber.com/

CHP’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Pandemi dolayısıyla ara verilen Eyüpsultan Belediye Meclisi faaliyetleri 6 Temmuz 2020 itibariyle yeniden çalışmalarına başladı. …