Anasayfa / Genel / Eyüp haberleri / Abdullah Ağırkan / Göktürk Muhtarının elini öptü sosyal medyadan tepki gördü
Göktürk Muhtarının elini öptü sosyal medyadan tepki gördü Muhtarın elini öperek resim çektiren Muhtar adayı Kenan Sedef, “Sanki Muhtar Nuri Şengül kendisini destekliyor” görüntüsünü vererek sosyal medyada paylaşmasının ardından tepkiler çığ gibi büyüdü. Muhtar Nuri Şengül’ü arayarak duruma tepki gösteren mahalle sakinleri, “Bizler sizin gibi babacan, sizin gibi tarafsız,sizin gibi siyasetle arasında mesafe koyan bir muhtar istiyoruz. Böyle bu şekilde el etek öperek resim çektirip sosyal medyada paylaşan muhtar adayı istemiyoruz. BENİM HABEİM YOK. Muhtar Nuri Şengül çekilen resimden benim haberim yok. Mahalle sakinlerinin beni aramalarıyla haberim oldu. Sabahtan beri telefonlarım susmadı, Bir anda gelip elimi öperek resmimi çekmelerini benim iznim olmadan internet ortamına yaymalarını kınıyorum. Göktürk Mahallesi komşularımın 3 dönemdir bana vermiş oldukları güven ve destekten dolayı teşekkürlerimi bir borç bilerek haklarını helal etmelerini istiyorum. Eyüpsultan’a bağlı Göktürk mahallesinde 3 dönemdir Muhtarlık görevini sürdüren Muhtar Nuri Şengül mahallede sevilen sayılan kişiliğinin yanı sıra halk arasında (Tonton muhtar) lakabıyla tanınıyor. 36 bin nüfusa hitap eden Eyüpsultan’ın en büyük mahallelerinden biri olan Göktürk merkez mahallesinin tek muhtarı Nuri Şengül’ün bu dönem aday olmayacağının açıklamasının ardından aday sayısı neredeyse rekora gidiyor.

Göktürk Muhtarının elini öptü sosyal medyadan tepki gördü

Göktürk merkez mahallesi muhtarı nın elini öptü tepki çekti Kenan Sedef Nuri Şengül
Göktürk Muhtarının elini öptü sosyal medyadan tepki gördü
Muhtarın elini öperek resim çektiren Muhtar adayı Kenan Sedef, “Sanki Muhtar
Nuri Şengül kendisini destekliyor” görüntüsünü vererek sosyal medyada paylaşmasının ardından tepkiler çığ gibi büyüdü.
Muhtar Nuri Şengül’ü arayarak duruma tepki gösteren mahalle sakinleri,
“Bizler sizin gibi babacan, sizin gibi tarafsız,sizin gibi siyasetle arasında mesafe koyan bir muhtar istiyoruz. Böyle bu şekilde el etek öperek resim çektirip sosyal medyada paylaşan muhtar adayı istemiyoruz.
BENİM HABERİM YOK.
Muhtar Nuri Şengül çekilen resimden benim haberim yok. Mahalle sakinlerinin beni aramalarıyla haberim oldu. Sabahtan beri telefonlarım susmadı, Bir anda gelip elimi öperek resmimi çekmelerini benim iznim olmadan internet ortamına yaymalarını kınıyorum. Göktürk Mahallesi komşularımın 3 dönemdir bana vermiş oldukları güven ve destekten dolayı teşekkürlerimi bir borç bilerek haklarını helal etmelerini istiyorum.
Eyüpsultan’a bağlı Göktürk mahallesinde 3 dönemdir Muhtarlık görevini sürdüren Muhtar Nuri Şengül mahallede sevilen sayılan kişiliğinin yanı sıra halk arasında (Tonton muhtar) lakabıyla tanınıyor.
36 bin nüfusa hitap eden Eyüpsultan’ın en büyük mahallelerinden biri olan Göktürk merkez mahallesinin tek muhtarı Nuri Şengül’ün bu dönem aday olmayacağının açıklamasının ardından aday sayısı neredeyse rekora gidiyor.

 

Göktürk Muhtarının elini öptü sosyal medyadan tepki gördü

Muhtarın elini öperek resim çektiren Muhtar adayı Kenan Sedef, “Sanki  Muhtar

Nuri Şengül kendisini destekliyor” görüntüsünü vererek sosyal medyada paylaşmasının ardından tepkiler çığ gibi büyüdü.

Muhtar Nuri Şengül’ü arayarak duruma tepki gösteren  mahalle sakinleri,

“Bizler sizin gibi babacan, sizin gibi tarafsız,sizin gibi siyasetle arasında mesafe koyan bir muhtar istiyoruz. Böyle bu şekilde el etek öperek resim çektirip sosyal medyada paylaşan muhtar adayı istemiyoruz.

BENİM HABEİM YOK.

Muhtar Nuri Şengül  çekilen resimden benim haberim yok. Mahalle sakinlerinin beni aramalarıyla haberim oldu. Sabahtan beri telefonlarım susmadı, Bir anda gelip elimi öperek resmimi çekmelerini benim iznim olmadan internet ortamına yaymalarını kınıyorum. Göktürk Mahallesi komşularımın 3 dönemdir bana vermiş oldukları güven ve destekten dolayı teşekkürlerimi bir borç bilerek haklarını helal etmelerini istiyorum.

Eyüpsultan’a bağlı Göktürk mahallesinde 3  dönemdir Muhtarlık görevini sürdüren Muhtar Nuri Şengül mahallede sevilen sayılan kişiliğinin yanı sıra halk arasında (Tonton muhtar) lakabıyla tanınıyor.

36 bin nüfusa hitap eden Eyüpsultan’ın  en büyük mahallelerinden biri olan Göktürk merkez mahallesinin tek muhtarı Nuri Şengül’ün bu dönem aday olmayacağının açıklamasının ardından aday sayısı neredeyse rekora gidiyor.

 

http://eyupflashaber.com/

Temmuz Sayımız ÇIKTI