Anasayfa / Alibeyköy haberleri / EYÜPSULTAN CAMİİNDE ŞEHİTLERİMİZE DUALAR EDİLDİ
EYÜPSULTAN CAMİİNDE ŞEHİTLERİMİZE DUALAR EDİLDİ

EYÜPSULTAN CAMİİNDE ŞEHİTLERİMİZE DUALAR EDİLDİ

EYÜPSULTAN CAMİİNDE ŞEHİTLERİMİZE DUALAR EDİLDİ

Türkiye genelinde peş peşe meydana gelen acı olaylar millet olarak yediden yetmişe herkesi yasa boğdu. Eyüpsultan Belediyesi, son dönemde ülkemizde yaşanan ve milletimizi derinden üzen hadiseler nedeniyle şehit olan askerlerimiz ve hayatını kaybeden vatandaşlarımız için kurban kesip Mevlid-i Şerif okuttu.

Şehitlerimiz ve doğal afetlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımız için ilk önce Eyüp Sultan Camii’nde Eyüpsultan Cami imamları ve müezzinleri tarafından Mevlid-i Şerif okundu. Cuma namazı sonrası ise Eyüpsultan Cami baş imamı Metin Çakar’ın, Eyüpsultan Meydanı’nda şehitlerimiz ve hakkın rahmetine kavuşan vatandaşlarımız için ettiği duaya binlerce kişi eşlik etti.

AKŞEMSETTİN VEYSEL KARANİ CAMİİ’NDE DE ŞEHİTLERİMİZE DUALAR EDİLDİ

Şehitlerimiz ve doğal afetlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımız için diğer bir program da Akşemsettin Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Veysel Karani Camii’nde şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim Tilaveti yapılıp, dualar edildikten sonra vatandaşlara Eyüpsultan Belediyesi tarafından etli pilav ikramı yapıldı.

Alaettin Arslan Eyüp Flaş Haber

http://eyupflashaber.com/

Birde Büyükşehir belediyesinin havası var. İBB Belediyesi meclis üyeleri ise bir yıldır sessiz ve sedasız, nedeni ise iktidar havası var. Onlar için seçildiği ve geldikleri yer Eyüpsultan olması hiç önemli değil, çünkü nasıl olsa bir daha bu meclis kürsüsüne oturamayacaklarını biliyorlar. Onların gündemi ise İBB.

Eyüpsultan belediye meclisinde Dünya gündemi konuşuldu meclis karıştı.

    EYÜPSULTAN BELEDİYE MECLİSİNDE  DÜNYA GÜNDEMİ KONUŞULDU, Eyüpsultan belediye meclis oturumunda Eyüpsultan daki tüm …