Anasayfa / Alibeyköy haberleri / EYÜPSULTAN AKPINAR MAH ÖĞRETMEN KEMAL BOLAT EVİNDE ÖLÜ BILUNDU
Eyüpsultan’a bağlı Akpınar Mahallesinde görevli öğretmen Kemal BOLAT evinde ölü olarak bulundu 2 gündür okulda derse gelmeyen ve kendisinden haber alınamayan üstelik cep telefonuna bile ulaşılamayan öğretmen Kemal BOLAT, bu gün Akpınar mahallesindeki kaldığı evde ölü olarak bulundu.. Kemal Bolat, bekar ve küçük bir evde oturuyordu. kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği söyleniyor. Kemal Bolat 15 YILDIR Göktürk Merkez İlköğretim Okulunda görev yaptıktan sonra Akpınar mahallesine tayin olmuştu.

EYÜPSULTAN AKPINAR MAH ÖĞRETMEN KEMAL BOLAT EVİNDE ÖLÜ BILUNDU

 

 

Eyüpsultan’a bağlı Akpınar Mahallesinde görevli öğretmen Kemal BOLAT evinde ölü olarak bulundu

2 gündür okulda derse gelmeyen ve kendisinden haber alınamayan üstelik cep  telefonuna bile ulaşılamayan öğretmen Kemal BOLAT,  bu gün Akpınar mahallesindeki kaldığı evde ölü olarak bulundu.. Kemal Bolat, bekar ve küçük bir evde oturuyordu. kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği  söyleniyor.

Kemal Bolat 15 YILDIR Göktürk Merkez İlköğretim Okulunda görev yaptıktan sonra Akpınar mahallesine tayin olmuştu.

 

http://eyupflashaber.com/

Birde Büyükşehir belediyesinin havası var. İBB Belediyesi meclis üyeleri ise bir yıldır sessiz ve sedasız, nedeni ise iktidar havası var. Onlar için seçildiği ve geldikleri yer Eyüpsultan olması hiç önemli değil, çünkü nasıl olsa bir daha bu meclis kürsüsüne oturamayacaklarını biliyorlar. Onların gündemi ise İBB.

Eyüpsultan belediye meclisinde Dünya gündemi konuşuldu meclis karıştı.

    EYÜPSULTAN BELEDİYE MECLİSİNDE  DÜNYA GÜNDEMİ KONUŞULDU, Eyüpsultan belediye meclis oturumunda Eyüpsultan daki tüm …