Anasayfa / Alibeyköy haberleri / Eyüpsultan AK Parti İlçe Başkanı Adem Koçyiğit CHP Meclis Gurubunu ziyaret etti

Eyüpsultan AK Parti İlçe Başkanı Adem Koçyiğit CHP Meclis Gurubunu ziyaret etti

Eyüpsultan AK Parti İlçe Başkanı Adem Koçyiğit CHP Meclis Gurubunu ziyaret etti

Beş yıldır Eyüpsultan Belediye Meclisinde AK Parti ve CHP’li meclis üyelerinin görevinin son oturumu sırasında AK Parti İlçe Başkanı Adem Koçyiğit CHP Gurup odasına gelerek helallik istedi.

Adem Koçyiğit ve beraberindeki Fırat Diren ve AK Parti Gurup Başkan Vekili Mehmet Bozkır’ı CHP  Gurup Başkan Vekili Mustafa Gül karşıladı.

Gurupta CHP Meclis Üyelerinden Ali Haydar İşkar,Murat Çelik,Seyit Çatalkaya,Güler Işık Cevahir, Ülkü Özdemir,Seçkin Kamil Özdemir,Cemalettin Özkan,Kemalettin Şahin ve bağımsız üye Tayfun Kahyaoğlu hazır bulundular.

Adem Koçyiğit; nezaket gereği tatlı ikramının ardından, “Beş  yıldır meclis çatısı altında hizmet görevi sırasında her ne kadar siyaset gereği birbirimize kırıcı sözler nedeniyle zaman zaman bir birbirimizi üzmüş olabiliriz. O nedenle bizden yana hakkımız varsa helal olsun” Diyerek helallik istedi. Mustafa Gül; Adem Koçyiğit’in bu onurlu davranışından dolayı tebrik ederek, meclis gurubu adına “bizden yana da helal olsun, dedi. Toplu hatıra resimlerin ardından son meclis salonuna geçildi.

 

http://eyupflashaber.com/

Eyüpsultan’da ramazan etkinliklerine yoğun ilgi

Eyüpsultan Belediyesi Zal Mahmut Paşa Külliyesi Avlusu’nda gerçekleştirilen RamazanEtkinlikleri, Eyüplülerin yanı sıra İstanbul’un çeşitli semtlerinden gelen vatandaşların da ilgisini çekiyor. …