Anasayfa / Alibeyköy haberleri / Emel Bilenoğlu; Kemerburgaz Göktürk Eyüpsultan Belediyesinin tam yetkili şubesi olacak

Emel Bilenoğlu; Kemerburgaz Göktürk Eyüpsultan Belediyesinin tam yetkili şubesi olacak

KEMERBURGAZ GÖKTÜRK ŞUBE BELEDİYESİ OLACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu Kemerburgaz Kastamonu Derneğinde konuştu.Dernek Başkanı Necati Çaylan ve dernek üyeleri katıldı. Kapatılan Göktürk Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün de katıldığı toplantıya dernek üyelerinin yanı sıra Kemerburgaz halkından da katılım oldu.

Kemerburgaz’da Kastamonu, Cide, Alayazı Köyü Derneğinde konuşan Bilenoğlu “Kemerburgaz ve Göktürk Eyüpsultan belediyesinin şubesi olacağını sözünü verdi.

 

Kemerburgazlı dernek üyelerinin “Göktürk ve Kemerburgazın ilçe olması” hakkında sorusu üzerine,

Bilenoğlu sözü Mustafa Gül’e verdi.

Mustafa Gül; “Emel Bilenoğlu Eyüpsultanı, İmamoğlu Büyükşehiri kazandığında zaten Kemerburgaz ve Göktürk’ün hakları yerine gelecek. Eyüpsultan belediyesi buraya çok uzak, belediyede işini görecek vatandaşların Eyüpsultana gidip gelmesi için mesaisini harcaması demek. Ben inanıyorum ki Emel Bilenoğlu seçildiğinde Kemerburgaz ve Göktürk’e tam yetki vererek belediyenin şubesi yapacak. Bunun sözünü daha şimdiden kendi ifadesiyle vermesi Kemerburgaz ve Göktürk’te yaşayanlara da müjdelemiş olacaktır” dedi. Emel Bilenoğlu Kemerburgaz ve Göktürk’te Eyüpsultan Belediyesinin tam yetkili şubesinin açılacağının sözünü verdi.

 

http://eyupflashaber.com/

Eyüpsultan’da ramazan etkinliklerine yoğun ilgi

Eyüpsultan Belediyesi Zal Mahmut Paşa Külliyesi Avlusu’nda gerçekleştirilen RamazanEtkinlikleri, Eyüplülerin yanı sıra İstanbul’un çeşitli semtlerinden gelen vatandaşların da ilgisini çekiyor. …