Anasayfa / Alibeyköy haberleri / DENEYİMLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ALİ HAYDAR İŞKAR

DENEYİMLİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ALİ HAYDAR İŞKAR

 

Yaklaşan yerel seçimlerin en önemli etkenlerinden biride meclis dağılımı ve ehliyet-liyakat esası olduğu düşünülürse eğer buna uygun adayların tespiti, ataması zorunlu hale geliyor. Ali Haydar İŞKAR 5 yıllık deneyimi ve özverisiyle en çok çalışan meclis üyesi sıfatı taşıyor genel meclis yelpazesini değerlendirdiğimizde.

2014 yerel seçimlerinde Belediye meclisine seçilen Ali Haydar İŞKAR Plan bütçe komisyonu, Çevre komisyonu, hukuk komisyonu üyeliği görevlerini almıştır. Ayrıca 2015-2016-2017-2018 yılları denetim komisyonu üyeliği yapmıştır.

BİLGİLİ

CHP Eyüpsultan belediye meclis üyesi Ali haydar işkar Mali Müşavir aynı zamanda bilirkişi bu özelliğinin yanında belediyelerin denetimi ve yerel yönetimler eğitimini almış konusunda uzmanlaşmış biridir.

ÇALIŞKAN

2014 yerel seçimlerinde Belediye meclisine seçilen Ali Haydar İŞKAR görevi süresince hizmet odaklı çalışmalar yaptı. Özellikle sivil toplum örgütleri ile başarılı bir iletişim kurdu. Ali Haydar İşkar mecliste verdiği önergeler muhalefet şerhleri ile mecliste çalışmalar yaptı

http://eyupflashaber.com/

Temmuz Sayımız ÇIKTI