Anasayfa / Genel / CHP Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu’na Yeşilpınarda pazar esnafını dolaştı

CHP Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu’na Yeşilpınarda pazar esnafını dolaştı

Millet İttifakının CHP’li Eyüpsultan Belediye Başkan adayı Emel Bilenoğlu, bugün Yeşilpınar Mahallesinde Pazar ve esnaf ziyareti yaptı.

Pazertesi pazarında vatandaşlarla bir araya gelen Emel Bilenoğlu, yoğun ilgiyle karşılandı.

Tezgahlardaki fiyatlardan şikayetçi olan vatandaşlar Emel Bilenoğlu’na dert yanarken,” boş filelerle geliyor ve yine boş filelerle eve dönüyoruz ne olacak bu halimiz “diye yakındılar.

Emel Bilenoğlu “31 Mart akşamı bu kara talihi değiştireceğiz, Eyüpsultan’da oturan her bir vatandaşımızın kaliteli ve ucuza gıda ürününe ulaşmak hakkı vardır. Bunun içindir ki en önemsediğimiz projemiz, Eyüpsultan’daki vatandaşlarımızın, artı bir yol masrafı vermeden gelip ucuz ve kaliteli gıda ürününü alacağı Gıda Merkezlerini kuracağız” dedi.

Emel Bilenoğlu “ bu çözümlerle halkımızın ekonomik zorluklarından kaynaklı gıda ihtiyacı olan sorununun çözümünü sağlayacağız.

Emel Bilenoğlu, “Eyüpsultan köylerinde tarım ve hayvancılığı yine aktif hale getirip, bu köylerimizden üretilen tarım ve hayvancılık ürünlerinin de yine ilçemizde halkımıza ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

http://eyupflashaber.com/

CHP’den son dakika İstanbul açıklaması! İşte son durum

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek İstanbul’da yeniden yapılan sayım işleminde farkın 17.132 olduğunu duyurdu. …