Anasayfa / Alibeyköy haberleri / Bana kızacaklar biliyorum, fakat İnternette araştırdım durdum, fotoğraf için namaz kılıyor, kur’an okuyor gibi yapmanın açıklamasını bulamıyorum.

Bana kızacaklar biliyorum, fakat İnternette araştırdım durdum, fotoğraf için namaz kılıyor, kur’an okuyor gibi yapmanın açıklamasını bulamıyorum.

Bana kızacaklar biliyorum, fakat İnternette araştırdım durdum, fotoğraf için namaz kılıyor, kur’an okuyor gibi yapmanın açıklamasını bulamıyorum.

Eskiden uzak diyarlardan gelenler Eyüpsultan  camii avlusunda fotoğraf çekilirlerdi.

Günümüzde de benzer şekilde  ,düğün ve nişan öncesi, sünnet olacak çocukların resimleri gibi fotoğrafların çekilmesine hemen her gün şahit oluyoruz.  Fakat iyi de camii’nin içinde ibadet ve dua yaparken poz vererek resim çektirenlere ne demeli, Üstelik bunu çiçeği burnunda yeni  Eyüpsultan  belediye başkan adayı yaparsa ne demeli.
Bir de  cami içerisinde gelinle damadın namaz kılarken fotoğraf çektirmesi, bunları facebook  gibi ortamlarda paylaşmaları  moda oldu. Kim kime neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamış değiliz. İbadet yaparken veya dua ederken resim çektirmenin ayrı bir sevabı var da biz mi bilmiyoruz?

İnternette araştırdım durdum, fotoğraf için namaz kılıyor, kur’an okuyor gibi yapmanın açıklamasını bulamıyorum.

Alaettin Arslan

 

http://eyupflashaber.com/

Eyüp sultan ilçesi Amasya Tamimi’nin 100 Yılı Etkinliğine ev sahipliği yapacak

ADEF Başkanı Saim Diken’in çağrısı şu şekilde… Başta Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının vatanımızı kurtarmak …