Anasayfa / Genel / Kaliteli Eğitimin Adı Takism Okulları

Kaliteli Eğitimin Adı Takism Okulları

TAKSİM OKULLARI

2009 yılında eğitim hayatına başlayan Şişli ve Beşiktaş BİREY DERSHANESİ’nin en büyük farklılığı kurucuların ve yönetici kadrosunun eğitmenlerden oluşması ve eğitim sürecinin tüm aşamalarında etkin rol alabilmeleridir. 21 senelik eğitim tecrübesi ile hizmetini sürdüren kurumlarımız, eğitimde yenliklerine devam etmektedir.

2015-2016 yılında eğitim ve öğretimimizi Şişli ve Beşiktaş şubeleri ile yeni dönüşüme girerek BOĞAZİÇİ TEMEL LİSELERİ olarak devam ettik. Tecrübeli eğitim kadromuz ile başarıyı yakaladık. Yeniliklerimizle okulumuzu daha iyi yerlere getirmek felsefemizdir. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında ‘Her Öğrenci Özeldir’ diyerek başarı zirvemizi TAKSİM OKULLARI olarak taçlandırıyoruz.

TAKSİM OKULLARI bünyesinde olan değerli öğrencilerimizin bilim yolunda hedefledikleri başarıda her zaman yanlarındayız. Eğitim kalitemizi belirleyen en önemli unsurun öğretmen kalitesi olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle öğretmen seçiminde titiz davranmaktayız. Öğrencilerimizin kişisel potansiyellerini ve yeteneklerini geliştirmeye imkan sağlayan her yaş grubuna hitap eden okullarımız ile hizmetinizdeyiz.

Gençlerin geleceğini biçimlendiren önemli süreçlerden biri de okul seçimidir. Biz geleceğe güvenle bakan bir nesil hedefliyoruz. Çocuğunuzun kendini bir çok alanda geliştirdiği, kendini mutlu hissettiği, öz güven duygusu gelişmiş, spor ve sanatsal faaliyetlerini gerçekleştirebildiği bir ortamda, değerlerini koruyan, ülkesine ve çevresine karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde olan bireyler yetiştirmek temel amacımızdır.

Öyle ki; biz geleceğin önce hayal kurmakla başladığına inanan, kurduğu hayale idealize edip planlayan, projelendiren ve bunun için mücadele eden gençler yetiştirmeyi ilke edindik. Her insanın iki eğitimi vardır: biri çevreden aldığı, öteki ve daha önemlisi ise kendine kazandığıdır. Biz bu aşamada hem donanımlı bireyler yetiştiriyoruz, hem de bireylerin kendine katkı sağlamasını hedefliyoruz. Aldığımız bu güzel sorumluluğun yeni başlangıçların heyecanı ve mutluluğu ile hepinizi TAKSİM OKULLARI bünyesine davet ediyoruz.

Misyonumuz

Okulumuz; öğrencilerinin gelişmiş ülkelerdeki yaşıtları ile aynı seviyede düşünebilen ve üretebilen bireyler olması, yeni fikirlere açık, çağı doğru okuyabilen, anlitik düşünebilen, bilgiyi doğru kullanabilen, okuma-yazma ve düşünsel kabiliyetleri gelişmiş, teknolojiyi doğru kullanabilen, iletişimi güçlü, lider ruhlu karakterleri geliştiren, etik değerlere sahip, ahlaklı, 21.yy. becerileri ile donatılmış, Atatürk İlkelerine bağlı, ülkesini seven bir nesil yetiştirmeyi hedeflemektedir.

http://taksimokullari.com/AboutUs.aspx

http://eyupflashaber.com/

Eyüp sultan ilçesi Amasya Tamimi’nin 100 Yılı Etkinliğine ev sahipliği yapacak

ADEF Başkanı Saim Diken’in çağrısı şu şekilde… Başta Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının vatanımızı kurtarmak …